м. Івано-Франківськ, вул. Грюндвальдська, 7-9

+38 (050) 503-55-11

Установка зарядної станції в GRAND HOTEL ROXOLANA – ЦЕ чудова нагода підтримати водіїв електричних авто та сприяти розвитку інфраструктури для екологічного транспорту.

В процесі очікування, власники автомобілів можуть смачно поснідати, пообідати або повечеряти в ресторані, який знаходиться на першому поверсі готелю. При бажанні, гості можуть переночувати, а потім продовжити свій шлях.

 Наша зарядна станція «EVlink» має 2 роз'єми «Type 2» - 22 кВт/год, які дозволяють одночасно заряджати два електричних  автомобіля.  Також ми надаємо перехідний кабель для під'єднання «J-1772».

Заправка для електромобілів - це одна з наших переваг серед закладів міста Івано-Франківська, якою ви можете скористатися вже сьогодні!

Станом на 01.09.2023 року вартість послуги заправки електроавтомобіля становить 16 грн./КВт (ціна може змінюватись).

Інформація готелю

«GRAND HOTEL ROXOLANA» розташований в самому серці Івано-Франківська, в історичній будівлі, де й досі панує богемна атмосфера старого міста, на тихій та спокійній вулиці, що неподалік залізничного вокзалу.

Після кількох років реконструкції готель відчинив свої двері для гостей та мешканців міста. 1 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття оновленого «GRAND HOTEL ROXOLANA». [...]

Контакти
Соціальні мережі